Prekast Uygulama Projeleri

Prekast uygulama projeleri, Fiberton A.Ş.’nin tamamladığı yada devam eden projelerinin yer aldığı sunum sayfasıdır.

Bu sayfadan projeler hakkında detaylı görsellere ulaşabilirsiniz. Mevcut yada gelecek projeleriniz ile ilgili kreatif fikirler elde edebilirsiniz.

prekast uygulama projeleri ile ne elde edersiniz?

Projelerimizi kontrol etmenin en önemli kısmı, üreticilerin yetenekleri hakkında fikir sahibi olmaktır. Referanslar, kuşkusuz şirketin deneyimi hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Fiberton A.Ş., geçtiğimiz 20 yılda dekoratif, yalıtımlı paneller, peyzaj elemanları ve düz paneller ile birçok projeye imza attı. Yalıtımlı ve yalıtımsız panel üretimi yapabilmekteyiz. Ayrıca, hibrit sistem (farklı kalıp türlerinin birarada kullanıldığı kalıp tipi) ile istenilen en efektif ürüne erişim imkanı sağlamaktayız. Böylece size cepheyi en verimli şekilde oluşturma özgürlüğü vermekteyiz. Bu sayfadan çalışmalarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Mevcut veya gelecekteki çalışmalarınızda yaratıcı sonuçlar elde edin. Tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürmek için fikirler alabilirsiniz. Teknik ekibimiz yetkin tecrübesi ile her zaman yanınızdadır. Gerek tasarım gerekse de uygulama açısından projenizi değerlendirerek en efektif çözümü beğeninize sunmaktayız.

ilave detaylı bilgiler teknik bilgilerde açıklanmıştır.

Teknik bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bilginin paylaştıkça arttığı bilinci ile daha iyiye ulaşmak için tüm mühendislik birikimimizi sizlere sunmaktayız. Uygulama projelerimiz için referanslarımıza tıklamanızı rica ederiz. Sertifikalar bölümümüzden ISO, TSE ve GRCA sertifikalarımız görüntülenmektedir. Detaylı teknik bilgiye ulaşmak için linki tıklayınız. Fiberton A.Ş. GRCA tam üyesidir. Fiberton A.Ş. sahip olduğu üyeliklerin bir sonucu olarak düzenli olarak denetlenmektedir. Ayrıca belirli periyotlarla yapılan testler sayesinde üretilen ürünlerin standartlara uygunluğunu denetlemekteyiz. Test metodolojileri ve periyotlarına ilişkin detaylı bilgi için satış departmanımızla irtibata geçmenizi rica ederiz.

Prekast uygulama projeleri
Prekast uygulama projeleri