Skip to main content

BAU 2023 Yapı Malzemeleri Fuarında Fiberton A.Ş. A2 Holünde 441 nolu Standda Yer Alıyor.

BAU 2023, uzun bir aradan sonra 17-22 Nisan 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde  kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Fiberton A.Ş. yenilikçi ürünlerini sergilemek ve şirketimizi tanıtmak amacıyla katıldığı BAU 2023 fuarında Avrupa’da yapmış olduğu projeleri beğeninize sunacaktır. Ayrıca, GFRC (glass fibre reinforced concrete), UHPC (ultra high performance concrete) malzemelerini ve bu ürünlerle yapılan proje özelindeki çözümlemelerini de sunacaktır. Montaj detaylarının da sunulacağı BAU 2023 Münih fuarında, bağlantı elemanları hakkında detaylı bilgi almak için de standımızı ziyaret etmenizi rica ederiz. Özel kalıp teknolojisi ile oluşturulan doku ve desenleri, renk paletlerimi de standımızda inceleyebilirsiniz.

Tasarım sınırlarını zorlayan bu fuarda, Fiberton A.Ş. olarak bizler de yenilikçi ürünlerimizi sergiliyoruz. Detayları incelemenizi sağlayacak sistem kesitleri bu nedenle standımızda yer almaktadır. Ayrıca, prekast beton elemanlarımızın içerisindeki agregaları da öne çıkaran örnekler sergilemekteyiz. Bu sebeple, asitleme, kumlama ve daha birçok yöntemle oluşturduğumuz numunelerimizi inceleyebilirsiniz.

Fuarı ziyaret etmek planlarınız arasında yer alıyorsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca fuarı, bu sayfamızdan takip edebilir, güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Farklı malzemelerin de bir arada kullanıldığı yeni nesil panel örneklerimiz de standımızda yer almaktadır. Gerçek tuğla ile oluşturduğumuz panellerimiz, cephenize eşsiz bir güzellik katarken beraberinde sağlamlığı da getirmektedir. Bunların dışında, dekoratif motifler, yüksek dayanımlı beton (UHPC) ile üretilen güneş kırıcılar da beğeninize sunulmaktadır. Ayrıca sunum ekranımızdan, tamamladığımız projeleri ve yapım metolojilerini de inceleyebilirsiniz.[/vc_column_text]

İNDİRMELER

[/vc_column][/vc_row]

Fiberton GFRG PanelleriGFRG Catalog

Dekkap UHPC Teknik ÖzelliklerDekkap UHPC Catalog

Fiberton A.Ş. KatalogFiberton A.Ş. Katalog

BAU 2023 Fuarı Hakkında

Pandemi koşulları nedeniyle en son 2019 yılında gerçekleşen BAU fuarı, mimari, malzeme ve sistemlerin ön planda olduğu fuarlar arasındadır. Toplamda 200.000 m2 lik alanda, 18 hol ile sergi yapılacaktır. Fiberton A.Ş. olarak A2 Holünde 441 nolu standda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Fuar kategorilere göre ayrılmış olup, her bir hol için oluşturulan detaylı açıklamaya aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz. Böylelikle, ziyaret etmek istediğiniz standları belirleyebilirsiniz. Ayrıca, A2 holü ile ilgili stand yerleşim planı da aşağıda bilginize sunulmuştur.

Sosyal Medyada BAU 2023

Fuarı sosyal medya üzerinden takip etmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

LinkedIn

Facebook

You Tube

Twitter