Hakkımızda

 

Fiberton A.Ş. 20 yılı aşan sektörel deneyimi, alanında uzman mimar, mühendis, tekniker personelleri ile hizmet vermektedir. GRC PLUS, DEKKAP, ve ECO FIBRE markalarıyla sektöre yön vermeye devam etmektedir. Bu yüzden, hakkımızda oluşan saygın pozisyonumuzu her geçen gün arttırmaya çalışmak birincil görevimizdir.

Fabrikamız, prekast (GRC) üretimi için ülkenin en uygun iklim, lojistik ve hammadde imkânları sunan Mersin’dedir. Kısacası, dünya standartlarındaki ürünleri, yüksek kalite, uygun fiyat anlayışı ile sizlere sunuyoruz.

Daima gelişime açık, yenilikçi yapımız sayesinde sektördeki gelişmeleri takip ediyoruz. Tamamıyla, kendi laboratuarımızda farklı fikirler üretip, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her bir çalışmanın gelişimimizde çok önemli bir rol oynadığını biliyoruz. Bu yüzden kendimizi geliştirmek için çok çalışmanın gerektiğine inanıyoruz.

Hammadde Tedariğine Yakınlık

GRC üretimi için temel hammadde olan beyaz çimento Mersin ve Adana’ da üretilmektedir. Çukurova bölgesi, GRC üretiminin diğer vazgeçilmezi olan silis madeni bakımından Türkiye’nin en zengin ve kaliteli silis sahalarına sahiptir.Bu nedenle Türkiye’nin en önemli cam fabrikaları da bu bölgededir. Çimento tedariği ile ilgili lokasyon avantajımız, daha az enerji tüketerek çevreye karşı olan sorumluluğumuzu daha kolay yerine getirmemize sebebiyet vermektedir. Dolayısıyla, düşük enerji tüketimi, çevreye faydasının yanında toplam maliyetin de düşmesini ifade etmektedir.

Ülkenin en büyük limanlarından birine sahip olan Mersin, lojistik konusunda büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu yüzden, Mersin, deniz taşımacılığı ile beraber kara ve demiryolu taşımacılığı konusunda da bölge en önemli lojistik üs konumundadır. Bu nedenle FİBERTON A.Ş. ürünleri Türkiye ve dünyanın her bölgesine hızlı ve ekonomik olarak taşınabilmektedir.

İstanbul’a konumlandırılmış merkez ofisimizde, satış, ihracat, tasarım, montaj gibi konularda hizmet verilmektedir.

Kurumsal firma olmanın gereklilikleri arasında olan kalite belgelerinin tamamına sahiptir.
FİBERTON A.Ş. ürünleri TSE belgesine sahiptir.
TSE 12467, TSE Üretim yeterlilik belgesi ve CE belgelerine sahiptir.
FİBERTON A.Ş. dünyadaki büyük GRC üreticilerinin üyesi olduğu GRCA üyesidir.
Ayrıca ISO 9001:2015 kalite yönetim, OHSAS 18001:2007 iş sağlığı ve güvenliği ve 14001:2015 çevre yönetim sistemi ile kalite,işsağlığı ve çevreye duyarlılığını belgelemiştir. Kalite belgelerimizi incelemek için buraya tıklayınız.
Fiberton Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda söylenen : Fiberton A.Ş. çözüm ortağınızdır.

FİBERTON A.Ş., değerli projeleriniz için deneyimli kadroları, güçlü mali yapısı ile her zaman en güçlü ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmaya devam edecektir.