DEKKAP

 

Dekkap,  avrupa standartlarına uygun kendi reçetesi ile “know-how”ını uygulamaktadır. Marka, UHPC (yüksek dayanımlı beton) ve GFRC (cam elyaf takviyeli beton) malzemelerinde faaliyet göstermektedir. Ayrıca, GRC  ve GFRG (cam elyaf takviyeli alçı) malzemeleri alanlarında da çalışmaları devam etmektedir. Fiberton A.Ş. GFRC, GRC ve UHPC üretimi, inovasyon ve ürün geliştirme konularında Dekkap markası ile işbirliği yapmaktadır.  Global pazarda etkili bir marka olan Dekkap, Fiberton A.Ş. ile çözüm ortaklığı ve işbirliği içerisindedir. Fiberton A.Ş. UHPC konusundaki gücünü global standartlara uygun reçetesi ve montaj çözümleri ile Dekkap’tan alır. Ayrıca, GFRC, GRC prekast konusunda da malzemeler geliştirme konusunda işbirliği yapmaktadır. Neticede, bu işbirliği sayesinde birbirini güçlendiren ve gelişmeyi hızlandıran dinamik ve inovatif bir yapı oluşmuştur.

Dekkap UHPC Kullanım Alanları

UHPC, günümüzde pek çok alanda kullanılmakla birlikte son yıllarda cephe kaplama malzemesi olarak da kullanılmaya başlanmıştır. Bu sayede, cephelerde daha büyük panellerin uygulanması mümkün olmuştur. Cam elyaf takviyeli ultra yüksek performanslı mimari beton, cephe kaplaması, kalıcı kalıp uygulamaları ve kent mobilyaları alanında yüksek verimlilik ile kullanılmaktadır. Ayrıca, uzun ömrü, dayanıklı yapısı ve verimli hammadde kullanımı ile en sürdürülebilir seçeneklerden biridir. Binanın ömrünü aşan yapısı, oldukça düşük geçirgenliği ve havalandırmalı cephe uygulamaları ile tam uyumludur. Dekkap, UHPC ürünü ile son derece çevreci ve verimli bir seçenektir.

Ürün Gamı

Fiberton A.Ş. ve Dekkap birlikteliği ile üretilen GFRC GRC UHPC prekast cephe elemanları daha yüksek basma ve esneme dayanımını daha verimli kaynak kullanımı ve daha düşük ağırlık ile sunmayı hedefler. Zira, ses bariyerlerinden kalıcı kalıp uygulamalarına varan geniş ürün gamında özel montaj çözümleri ve neredeyse sonsuz form olasılığı ile endüstride vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Sonuç olarak, geniş kullanım yelpazesi ile Fiberton A.Ş. her türlü beton elemanı ihtiyacınıza cevap verir.

Cephede Dekkap Tecrübesi

20 yılı aşkın sektörel deneyim ve teknik kabiliyetleri ile birlikte her geçen gün daha verimli kaynak kullanımı ve akılcı montaj çözümleri konusunda geleceğe adım atan bu işbirliği, global pazarda yenilikçi projeler gerçekleştirmekte ve yerini sağlamlaştırmaktadır.

Diğer markalarımız için linke tıklayabilirisiniz.

DEKKAP logo