Markalar

 

Markalar bölümünde Fiberton A.Ş. bünyesinde yer alan tescilli markalarımız yer almaktadır. Fiberton A.Ş., ürün kategorilerinde farklı markaları tercih etmektedir. Lakin, tüm markaları da Fiberton A.Ş. bünyesinde bir araya getirmektedir. Fiberton A.Ş., TS EN 12467 ve ISO belgeleriyle kaliteye verdiği önemi vurgulamaktadır. Ayrıca yaşlandırma (aging) testini de fabrikasında bulunan ayrı laboratuvarında yapmaktadır. Böylelikle, üretilen ürünlerin yıllar içerisindeki performansını değerlendirir. Kalitesinin sürekliliğini sağlar. Ayrıca, Fiberton A.Ş. GRCA tam üyesidir.

MARKALAR : GRC PLUS

GFRC / GRC (prekast) cephe kaplamaları konusunda faaliyet gösteren GRC PLUS, 20 yılı aşan tecrübesi ile FİBERTON A.Ş.’nin haklı gururu olmaya devam ediyor. Bu noktada, üretimini yapmakta olduğu prekast (GFRC/GRC) ürünlerini, en yüksek kalite standartları ile buluşturuyor. Böylelikle, kalitenin vazgeçilmez unsur olduğunun bilincinde üretimini devam ettiriyor. GRCA’nın tam üyeliği ile birlikte kalitesinin perçinlendiği FİBERTON A.Ş., uluslararası standartlara GRC Plus markası ile devam ediyor.

Detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

DEKKAP

UHPC Beton yapı malzemesinin tasarımı, malzeme için gereken formüllerin oluşturulması, proje gereksinimlerine ilişkin montaj metodolojilerinin geliştirilmesi DEKKAP firması ile birlikte yürütmektedir. Halihazırda, Almanya’da faaliyet gösteren DEKKAP, “know how”  paylaşımı ile uhpc ürünlerinin üretilmesine imkan vermektedir. Dekkap’ın tecrübesi ile Fiberton A.Ş.’nin üretim kapasitesi bir araya gelerek rekabetçi ve kaliteli ürünler ortaya çıkmıştır. Pek çok projeye birlikte atılan imza, kalite ve güvenin simgesi olmuştur.

Detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

ECO Fibre

Çevreci yönü ile ön plana çıkan markamız ECO Fibre, kent mobilyaları, dekoratif elemanlar, peyzaj elemanları konularında çalışmalarına devam etmektedir. Geri dönüşümün önemine olan inancımız bizleri sıfır atık politikasında öne çıkarmaktadır. Öyle ki, üretim sırasında geri dönüşüme tabi ürünleri ECO Fibre kapsamında tekrar değerlendirmekteyiz. Böylelikle, agrega boyutuna indirilen beton elemanlar, pek çok yeni beton elemana dönüşmektedir. Ayrıca Leed sertifikası şartları uyarınca, hammadde tedariğine en yakın firma konumunu da korumaktadır. Böylece, üretim için en az carbon ayak izi oluşturulmakta ve gelecek nesillere daha temiz bir çevre saplanması hedeflenmektedir.

Detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

Trademark-Fiberton-GRC Plus-Dekkap-ECO Fibre Markalar
Fiberton A.Ş. Markalar