Grup Şirketlerimiz

Fiberton Prekast
Bir Güler Grup firması olan FİBERTON, Grup firmalarının deneyimlerinden maksimum düzeyde faydalanmaktadır. 30 yıldan beri inşaat sektöründe faaliyette bulunan ve sektörde birden çok şirketi olan Güler Grup, FİBERTON’un sektörün öncü firmaları arasında yer alabilmesi için her türlü desteği sunmaktadır.

Site İnşaat
Site İnşaat; ticaret ve inşaat hayatına 1985 yılında Ankara'da başladı. 1987 yılına kadar Ankara'da sürdürdüğü faaliyetlerini 1987'de Mersin'e taşıdı. O dönemde hızlı ve kontrolsüz bir büyüme içerisinde olan Mersin'in alt yapı sorunlarına yönelik projelere başlayan Site İnşaat, kentin hızla değişen beklentilerine uygun çözümleri hayata geçirmeyi hedefledi. Artan nüfusun ihtiyaçlarına ve çarpık yapılaşma sorununa yönelik alternatif yaşam merkezleri üretme vizyonuyla, sadece toplu konut üretimi değil, gündelik hayatı destekleyecek alt ve üst yapı çalışmaları, dere ıslahı, sosyal alan ve çarşı inşaatları gerçekleştirdi. Bu alternatif yaşam alanlarının ekonomik hareketliliğini destekleyecek ticaret ve rekreasyon alanları inşa etti ve anahtar teslimi devretti.

Bilgi Yapı Market
1985 yılında Ankara da kuruldu. ETRİYE / ÇİROZ ÜRETİMİ, YAPI MALZEMELERİ SATISI İş dallarında faaliyet göstermektedir. ORGANİZE YAPI MARKET SEKTÖRÜ’nün öncülerinden olan Bilgi Yapı Market ekonomik ve bölgesel şartlar ne olursa olsun benimsediği çalışma ilkelerinden taviz vermeden kazançta süreklilik anlayışı ile üretim ve hizmetlerini devam ettirmiştir. Bundan dolayı Bölgesinde İTİBARİ DEGERİ YÜKSEK firma olarak anılmaktadır.

Anadolu Yapı
Dünya'nın en önemli markalarından olan FİLLİ BOYA ‘nın Mersin’de faaliyet gösteren tek ANA DA?ITIM YETKİLİ’sidir. Yüzlerce bayisi bulunan Anadolu Yapı; Boya, ısı ve su Yalıtım Sistemlerinin toptan satışını yapmaktadır. Fark Yaratan Hizmet Seçenekleri: Kişiye özel renk üretimleri, Filli Boya etkin çözümleri, Doğru renk ölçümleri, Ürün zenginliği ve bulunabilirliği, Geniş bayii ağı ile hizmet veremektedir.

PMS Medikal
Sağlık sektörü için ürettiği Steril Bariyer Sistemleri, Sterilizasyon Kontrol Ürünleri, sterilizasyon cihazları üretimi ve Kapatma Makineleri ni, başta ABD ve AB olmak üzere dünyanın en büyük ve en önemli şirketlerin tedarik zincirine dahil olarak, bu ürünleri Dünya da 50 den fazla ülkeye satarak hizmet vermektedir. Üretim sistemi ISO9001 ve ISO 13485 normları ile, tüm ürünler EN 868, ISO 11607 ve ISO 11140 gibi uluslar arası normlarına uygun olup, CE işaretlidir..