Kalite Politikamız

FİBERTON; ürün kalitesini iyileştirmek ve müşteri memnuniyeti sağlama ilkesini tescil ettirmiştir. FİBERTON; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sistemi, 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi; 89/106/EEC Yapı Malzemeleri Direktifi belgelerine sahiptir.


FİBERTON bünyesinde oluşturduğu laboratuarı ile TS EN 1169, TS EN 1170 1’den 8’e olan tüm testleri bünyesinde yapabilmekte ve bunların kayıtlarını düzenli olarak tutmaktadır.


şahit numune uygulaması ile üretim sürecinin farklı evrelerinde örnekler alınmakta ve bunlar belirli süreler muhafaza edilmektedir.


Tüm testleri kendi bünyesinde yapabiliyor olmasına rağmen belirli periyotlar ile aynı testler bağımsız laboratuarlarda yapılmakta kendi laboratuar değerleri çek edilmektedir.


GRCA ÜYELİğİ

İngiltere merkezli olan bu dernek Dünya genelindeki büyük GRC üreticilerini bünyesinde barındırmaktadır. Derneğin amacı; GRC-GFRC ürünlerinin kalitesini yükseltmek ve denetlemek, GRC ürünlerinin kullanımını teşvik etmek ve sektörde en iyi uygulamaları ödüllendirerek yeni ve özgün projeleri teşvik edilmesidir. FİBERTON PREKAST Türkiye’ den üye olan az sayıdaki üreticiden biridir.


FİBERTON VE TSE

Fiberton Prekast fabrikasında üretilen tüm ürünlerimiz TSE belgelidir. 


Fiberton Prekast TSE